Prenumeruoti RSS

Naujas Google paieškos dizainas

November 26, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

Gawker.com paveikslėlis

„Google“ artimiausiu metu pakeis paieškos sistemos išvaizdą. Kaip tai atrodys galite pamatyti aukščiau esančiame paveikslėlyje, o jei norite patys tai išbandyti savo kompiuteryje – atlikite šiuos veiksmus:

1. Atsidarykite Google.com;

2. Puslapiui pasikrovus vietoj adreso įrašykite šį kodą:

javascript:void(document.cookie=”PREF=ID=20b6e4c2f44943bb:U=4bf292d46faad806:TM=1249677602:LM=1257919388:S=odm0Ys-53ZueXfZG;path=/; domain=.google.com”);

Pastaba: tai specialus kodas, tad adreso laukelyje neturi būti jokio adreso, tik šis kodas.

3. Paspauskite Enter;

4. Perkraukite tinklapį.

(Gizmodo)

3 komentarai (-ų) : “Naujas Google paieškos dizainas”

  1. TeaR sako:

    O kaip atstatyt? :) Nes pas mane senai man atrodo taip jau ir tikrai jokio kodo nevedziau. Tiksliai negaliu pasakyti ar toks pats narsymas. Bet nera virsuje pazymeti tik lietuviu kalba ieskoti :) ir kai ieskau kazko kas daugumoje kalbu naudojamas ar darbe kur daniskas proxy, tai buna problemu bandant surast lietuviskai :) (Jei paieska buna ne lietuviska, pvz kokios klaidos kodas).


  2. Gytis sako:

    Na, bent jau su šiuo kodu tai reikia ištrinti Google sausainius (cookies) :) Bet jaučiu, kad pas tave bėda ne ta. Bandei ieškoti lietuviškos informacijos http://www.google.lt adresu? :)


  3. TeaR sako:

    Bandziau bandziau :) Nieko gero nepavyko :) Ir siaip nervina, kad nebera to punkto. Galima per advanced pasikeisti i LT kalba. Bet kai reikes vel anglisko, per naujo eit keisti tai ne sprendimas :)