Prenumeruoti RSS

Kas kaltas? 106, LANVA, Linkomanija ar niekas?

November 29, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

Linkomanija paveikslėlis

Žinau, kad imties dydis, žvelgiant į viso interneto vartotojų skaičių, yra per mažas, tačiau šio tinklaraščio mastais skaitytojai išreiškė savo nuomonę. Į klausimą „Kas kaltas“ net 68% (177 lankytojai) atsakė, kad LANVA, dar 24% (63) atsakė, kad niekas ir likę 8% pasidalino pusiau: 11 lankytojų atsakė, kad Linkomanija, o 10, kad 106 vartotojai. Viso atsakė 261 lankytojas.

Štai Jums ir nuomonė, kuri gali būti teisinga net ir teisišku požiūriu. Yra manančių, kad pati LANVA pažeidė įstatymus siųsdamasi nelegalią (?) programinę įrangą ir jokių leidimų tam nebuvo gavusi. O kur dar Linkomanijos skundas, kad LANVA pažeidė sąlygas prisijungdama prie minėto tinklapio?

Beje, tai nėra piratavimą skatinantis įrašas. Jei dar nesinaudojate nemokamomis programomis – vieną geriausių tokių programų sąrašų gali rasti šiame įraše esančioje nuorodoje.

2 komentarai (-ų) : “Kas kaltas? 106, LANVA, Linkomanija ar niekas?”

  1. kukumalu sako:

    neginu lanvos, bet esme ta kad nelegalu yra tada jei siunciamasi neturint teisiu turetojo sutikimo. o teisiu turetojo sutikimas gali buti suteikiamas manau bet kokia forma. Jei mikrosofts pasake lanvai kad ji gali siustis MS produktus is kur tik lanva nori, ir MS priekaistu netures, tai koks cia pazeidimas? jei reikes israsys ta leidima atbuline data :)


  2. Gytis sako:

    Galbūt.