Prenumeruoti RSS

Ieškomi tinklaraščio bendraautoriai!

November 17, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

mattski paveikslėlis

Tinklaraštį gali pradėti rašyti bet kas, kas tik nori. Tam yra skirtos visiškai nemokamos įvairios užsienio ir lietuviškos tarnybos. Keletas jų: www.wordpress.com, www.blogger.com ir t.t. Spalio mėnesį Lietuvoje netgi buvo suorganizuota (ačiū Džiugui) techninė (ne)konferencija apie tinklaraščius – T*NKLAS, jų rašymo subtilybes ir t.t. Kai kuriuos, kurie dar nepradėję rašyti, tai galėjo pastūmėti pradėti tai daryti.

Suprantu tuos, kurie turi tikslą padaryti tinklaraštį skaitomu ir įdomiu lankytojams, tačiau tik pradėjus rašyti tai toli gražu nėra lengva. Turbūt yra ir tokių žmonių, kurie siekdami šio tikslo po kelių savaičių ar mėnesių nuleidžia rankas, nes neretai tai nepavyksta.

Tad turiu pasiūlymą tiems, kuriuos domina internetas, technologijos, socialinė žiniasklaida, rinkodara, ryšiai su visuomene ir nori rašyti šiame tinklaraštyje, kuris jau yra šiek tiek ūgtelėjęs, turi savo skaitytoją, bet tikrai siekia daugiau. Štai pvz.: Džiugo rašomas tinklaraštis turi per šešis tūkstančius RSS skaitytojų, o šis – sąlyginai nedaug, tik du šimtus, tad augti tikrai yra kur! Beje, neigiamo atsakymo neišgirs ir tie, kurie jau rašo tinklaraščius, tačiau nori prisijungti ir prie šio.

http://zinokite.kapirkti.lt šiuo metu nėra komercinis projektas (galbūt tokiu ir liks), tačiau jei ateityje tai pasikeis ir į jį kartu su bendraautoriais nuspręsime dėti reklamą – pajamomis tikrai bus pasidalinta.

Kodėl verta pradėti rašyti tinklaraštį arba kodėl verta prisijungti prie šio? Todėl, kad galėsite dalyvauti įvairiuose renginiuose, į kuriuos kviečiami žurnalistai ir kiti asmenys. Pvz. Praėjusią savaitę vyko „Nokia“ vadovų susitikimas su žiniasklaidos atstovais, kuriame buvo pristatyti naujausi šio gamintojo produktai bei informacija apie mobiliojo interneto augimo prognozes.

Šiuo metu viena įmonė taipogi siūlo išbandyti jų teikiamą paslaugą nemokamai ir visiškai be jokių įsipareigojimų (netgi apžvalga nėra reikalaujama), tad veikti (jei tik norite) yra ir bus ką. Manau, kad ateityje tokių pasiūlymų tik daugės.

Taigi, ką reikėtų padaryti norint pradėti rašyti http://zinokite.kapirkti.lt? Atsiųskite man el. laišką adresu, kuriame trumpai prisistatykite. Rašydami jauskitės drąsiai! Labai laukiu Jūsų laiškų, o skaitytojai – naujų šio tinklaraščio autorių įrašų!

4 komentarai (-ų) : “Ieškomi tinklaraščio bendraautoriai!”

 1. TeaR sako:

  Mhm, mintis gal ir idomi :) Tik neturiu tos gisleles rasyti grazu teksta. Nusisneketi ir rasyti nesamones esu gabus :D


 2. Gytis sako:

  O tu pabandyk :) Parašyk kelis tekstus ir atsiusk man el. paštu. Jei reikės – pakoreguosiu ir įdėsiu :)


 3. TeaR sako:

  Nu gal radus laisvo laiko ir pavyks :) Nors gyliai abejoju.


 4. Gytis sako:

  Na, spręsti tau ;-)