Prenumeruoti RSS

Trumposios naujienos nr. 4

July 13, 2009 Įrašyta temoje (temose) trumposios naujienos. Parašė:

Šią savaitę internete sklando daugiau informacijos ir gandų apie Microsoft nei anksčiau, nes būtent dabar vyksta gigantės pasaulinė partnerių konferencija.

Tikimasi, kad Microsoft oficialiai praneš apie Windows 7 galutinę versiją jau šią savaitę, bet Gizmodo jau turi kelis pranešimus, kad ši operacinė sistema jau yra paruošta. 7600 versijos nuotraukas galite pamatyti čia. Žinoma, 7600 versija nebūtinai turi būti galutinė, tad derėtų palaukti oficialaus Microsoft pranešimo.

Jei visgi ši versija būtų galutinė, panašu, kad kaip ir buvo prognozuota, šiandien Microsoft yra ypatinga diena, nes Windows 7 operacinė sistema būtų užbaigta, o ir naujesnė Microsoft Office 2010 versija sukurta, kuri, deja, nutekėjo ir ją galima rasti internete.

Engadget rašo, kad rugsėjo mėnesį prekyboje turėtų pasirodyti FujiFilm FinePix 3D fotokamera. Manoma, kad jos kaina turėtų būti apie 600 JAV dolerių (1500lt). Ji tikrai yra per didelė, bet tai dar ne viskas: norėdami tinkamai peržiūrėti nuotraukas turėsi pakloti ne mažą sumelę už specialias nuotraukas su plastikine lęšio forma ant jų arba įsigyti specialų stereoskopinį LCD nuotraukų rėmelį. Engadget nuoširdžiai pataria visą šią sumą geriau išleisti arba veidrodiniam fotoaparatui, arba tokiam aparatui kaip naujasis Olympus E-P1, apie kurį galite paskaityti Delfi blog’e, įsigyti. Žinoma, gali būti, kad FujiFilm iš tikrųjų įrodys, kad žmonėms yra labai reikalingos 3D nuotraukos, bet.. Ar Jums to reikia ir ar pirktumėte tokį aparatą? Atsakymą parašykite komentaruose.

Vienas komentaras : “Trumposios naujienos nr. 4”

  1. žinOKite » Trumposios naujienos nr. 6 sako:

    […] Tom’s hardware: Microsoft pranešė, kad Windows 7 operacinės sistemos 7600 versija dar nėra galutinė taip paneigdama visus gandus. […]