Prenumeruoti RSS

Lietuva užima 6 vietą pasaulyje pagal aktyvių SIM kortelių skaičių vienam gyventojui

November 21, 2010 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

Įdomus paveikslėlis parodantis, kad Lietuva užima 6 vietą pasaulyje pagal aktyvių SIM kortelių skaičių vienam gyventojui (1,41 SIM kortelės gyventojui). Beje, mus aplenkė Estija (1,94 SIM kortelės gyventojui) užėmusi antrąją vietą ir tik šiek tiek atsilikdama nuo pirmosios vietos JAE (1,95 SIM kortelės gyventojui). Čia taipogi pamatysite, kad didžiausias mobiliųjų telefonų abonentų augimas turėtų įvykti Kinijoje (dabar tik 0,47 SIM kortelės gyventojui) bei kokie telefonų gamintojai yra populiariausi JAV.

Paveikslėlis pasididina.

Šaltinis: http://www.wilsonelectronics.com/img/demographics-of-cell-phone-use/Cell-Phone-Demographics-800.jpg

3 komentarai (-ų) : “Lietuva užima 6 vietą pasaulyje pagal aktyvių SIM kortelių skaičių vienam gyventojui”

 1. Mark sako:

  Iki estų dar toli :/. Beje įtarimas kyla žiūrint į smartphonų brando populiarumą, ar US populiariausi turėtų būt ne iPhone?


 2. Gytis sako:

  Kiek teko skaityti – iPhone vejasi BlackBerry, tačiau Apple dar reikės nemažai padirbėti. Jei skaičiuoti tik OS – pastaruoju metu Google atima rinkos dalį ir iš BlackBerry ir iš iPhone.
  http://www.electronista.com/articles/10/09/15/comscore.has.android.hitting.17pc.smartphone.share/


 3. Remigijus sako:

  Iki Estų mums tikrai netoli. Prieš kelis metus Lietuva buvo pirmoje vietoje, toli aplenkusi estus ir daugelį kitų. Šioje srityje mes, ko gero, pirmaujame ir visų kitų pasaulio šalių vartojimo rodikliai turėtų smuktelėti pagal mūsų pavyzdį.