Prenumeruoti RSS

Piratavimas ir Teo

February 6, 2010 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės, programinė įranga. Parašė:

Teo

Kolegos tęsia diskusijas apie piratavimą ir pirmąsias bylas Lietuvoje. Štai Linkomanija.net paduota į teismą o vienas iš 106 laimingųjų taps bandomuoju triušiu.

Džiugas rašo apie BSA ataskaitą, kuri buvo interpretuota į „vienus vartus“ bei apie tai, ar tikrai ne visi 100% gyventojų Lietuvoje yra piratai (įskaitant ir atitinkamų institucijų gaudančias „piratus“ darbuotojus), tad užduokite sau klausimą: ar Jūs piratas? Adis rašo apie piratavimą muzika ir planuoja parašyti apie filmus ir žaidimus, tad laukime tęsinio.

O štai „Teo“ nesnaudžia ir reaguoja į šiandieninę rinką bei jos reikalavimus. Kadangi ne visai naujo filmo už 5 litus turbūt jau niekas nesinuomoja kelis metus – įmonė pasiūlė mokėti 7 litų abonentinį mėnesinį mokestį ir žiūrėti beveik kiekvieną filmą, kuris yra jų videonuomoje:

Nuo šiol tik už 7 Lt per mėnesį beveik visus videonuomos filmus žiūrėkite neribotai, užsisakę paslaugą „Mėnesio videonuoma“. Paslauga galioja visoms videonuomos filmų kategorijoms, išskyrus „Naujienos“ ir „Suaugusiems“.

Daugiau informacijos rasite čia. Teisingas pasiūlymas? Manau taip. O jei būtų galima matyti ir naujausius filmus – būtų iš viso puiku. Galbūt atėjo laikas kurti analogą muzikai? Žinoma, reikėtų viską gerai apgalvoti, nes alternatyvių muzikos šaltinių yra ne vienas.

P.S. Na, o jei neplanuojate pradėti naudotis filmų nuoma – „Teo“ siūlo kitą sprendimą: didesnį interneto greitį nuo kovo 1 d. Štai kaip atrodys „Optimalius plius“ plano interneto greičiai už kelių savaičių.

4 komentarai (-ų) : “Piratavimas ir Teo”

 1. vyr sako:

  telekomu pasitikėti neverta ir tikriausiai neverta pasirašyti jokiam “pagreitėjimui”, kuris pagreitins piniginės ištuštėjimą


 2. Gytis sako:

  Prašyčiau argumentų :)


 3. vyr sako:

  jau vien tai, kad tai yra telekomas, kuris dar nuo senų laikų pagarsėjęs kaip linkęs elgtis monopolistiškai, t.y. savo klientus už nieką laikyti. Nepamirškime, dėl ko pas mus taip staigiai įvyko mobilios telefonijos bumas – visi kaip akis išdegę puolė lauk nuo telekomo, nesvarbu kiek tai kainavo, aš tai to nepamiršau. O ir šiaip visokios keistos ir neaiškios paskirties “paslaugėlės”, tokios kaip dienos internetas arba padidintas greitis, kurios yra linkę pačios savaime pasijungti ir nusiurbti pinigėlio. Dar ir tas laidinio telefono pripiršimas visiems interneto vartotojams. Telekomas lieka telekomu ir tik normali konkurencija visoje Lietuvoje priverstų jį elgtis normaliai. Kol to nėra, juo pasitikėti neverta.


 4. vyrui sako:

  Šiaip tai “atrišti” telefono neleidžia RRT. Tiksliau, reikalauja prieigos, linijos, mokesčio (oficialiai toks ir yra – gali gauti DSL be telefono, bet vis tiek kažkiek primokėti reikės) . Aišku, jei telekomas labai labai norėtų, atrištų, tačiau kai apklausti respondentai gal 2% atsako, kad “pririštas telefonas atbaido niuo interneto užsisakymo”, tai ir nesistengia.
  Ir nereikia užmiršti – telekomas – pelno siekianti organizacija. Iš valstybė (mūsų) nei grašio neimanti. Gyventi kažkaip reikia, ar ne? O monopolis seniai pasibaigęs. Tik nieks į užkampius nenori eiti. Matei Skynetą Balbierišky? Ir aš ne.