Prenumeruoti RSS

Kaip nubausti savo kaimyną?!

January 9, 2010 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės, kita. Parašė:

Visi, vėliau ar anksčiau, gali susidurti su kaimynu, kuris vienaip ar kitaip gali trukdyti gyventi. Tarkim kaimynas užstatė kieme tavo automobilį, kaimynas garsiau leidžia muziką naktimis negu tu, kaimynas myli laukines kates, kurias visą sezoną maitina, o jos taip ir nesitraukia iš tavo kiemo ir karts nuo karto glaudžiasi ant šiltų mašinų kapotų palikdamos savo mažų kojyčių žymeles (čia mano asmeninis išgyvenimas). Pasinaudojau populiariąja paieškos sistema ir paieškojau koki gi tie Lietuvių bruožai cituoju:

A.”Kas per lietuviskas bruozas viska neigti ir peikti? …”

B. “Pagrindinis lietuviu “teigiamas” bruozas tai yra pavydas”

C. “Žmogėdra kerštui pakilo iš Lietuvos

Taigi jeigu jau nuspręndėte jog reikia kažką daryti ir renkatės C variantą, turiu pasiūlymą.

Pavadinkite savo WIFI tinklą Pvz: “Kaimynas iš 3 aukšto yra blogas dėdė”. O tada laikykite kumščius, kad kaimynas naudotų WIFI ryšį ir pamatęs tokį pavadinimą suprastų jog kažką daro negerai. O jeigu ir nesinaudoja, tai bent tikėkimės, kad kiti kaimynai matydami toki WIFI tinklo pavadinimą pamatytų koks iš tikro tas kaimynas yra.

O štai dar keletas pavyzdžių, koki gali būti WIFI tinklų pavadinimai:

Šiuo straipsniu nenorėjau nieko įžeisti, tuo labiau pakurstyti jus kerštui. Tai tiesiog mano asmeninės mintys. O jeigu netyčia užsimanėte pradurti kaimynui padangas :) prieš tai darant 10 kartų įkvėpkite ir pamąstykite ar reikiamą mašiną pasirinkote:)

Šaltinis onzi.com

Kas per lietuviskas bruozas viska neigti ir peikti?

4 komentarai (-ų) : “Kaip nubausti savo kaimyną?!”

 1. Mantas sako:

  Kaimynas iš 23 buto yra ******. :)))


 2. Vaidas sako:

  Pamiršta paminėti, kad pradžioj geriausia tiesiog pasakyti, kas negerai. Nes vienam gali kažkas patikti, kas nepatinka kitiems, ar šiaip nesuprasti, kad negerai daro.


 3. Tomas sako:

  Leituviai yra uždara tauta, ir jiems labai sunku pasakyti kitam tiesiai į akis, kas yra negerai. Dažniausiai iškviečia policiją kad išsiaiškintų. Žinoma, geriausiai ginčą spręsti liberaliais būdais.


 4. Lapinas sako:

  Įdomus būdas sugėdinti kaimynams :D