Prenumeruoti RSS

Ar verta pirkti viską viename?

January 2, 2010 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės, techninė įranga. Parašė:

Galbūt. Tačiau jei kalba eina apie kompiuterį – susimastyti verta. Pasižiūrėkite, kas gali nutikti perkant „Apple iMac“.

imgur.com paveikslėlis (pasididina)

3 komentarai (-ų) : “Ar verta pirkti viską viename?”

 1. Dainius sako:

  Va va, kazkaip primena laikus, kai mamytese integruotu daiktu – aka video, sound, lan, modem buvo vengiama kaip kryziaus, nes toki daikta vien suinstaliuot aukstosios informatikos diplomo reikejo, o jei po to kas strigdavo tai …..


 2. Tommas sako:

  Zinoma kad verta. Geras dezainas kuris veikia ir negegenda tikrai keicia iprocius kaip naudotis kompiuteriu. O jai Web Camas sugs kada tai USB nusipirk ir nereikes nieko siusti tvarkyti.


 3. Kęstutis sako:

  Čia nuo žmogaus poreikių priklauso kas geriau jam.
  Paprastas naudotojas vistiek visą kompą neš tvarkyt visą, nes nesupras ar čia programinis gedimas ar geležies. Kur tokį grabą tempt taisyt, o kur lengvą aną. Plius valyt dulkes patogu. Vietos mažiau užima. Geležies nesuderinamumai atkrenta. Mažiau elektros vartoja, nes viskas tiksliai paskaičiuota, pvz.: maitinimo blokas yra tokio galingumo kokio reikia.
  Bet jei nori atsinaujinti geležį ar prijungt per SATA kieno nors kito HDD’ą ar kažką prijungt per PCI-E, tai PC architektūros kompai tikrai geriausia išeitis.