Prenumeruoti RSS

Ką pirkti? Rašalą ar spausdintuvą?

December 13, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

Imgur.com paveikslėlis (paspaudus pasididina)

Šis paveikslėlis į klausimą tikrai neatsakys. Pagrindinė priežastis slypi tame, kad naujuose spausdintuvuose rašalo kasetės niekada nebūna užpildytos maksimaliai, o jei tiksliau tai bene ~50%.

8 komentarai (-ų) : “Ką pirkti? Rašalą ar spausdintuvą?”

 1. tomaxsas sako:

  Na maniškiam Canon MP610 buvo 100% užpildytos…


 2. ironic sako:

  Su rašalu darau paprastai – perku iš spec. parduotuvės rašalo švirkštuką ir pildau pats. Dar nė karto nenusivyliau, nors pažįstamas dar paprasčiau daro – pildo rašalu iš kanceliarinės parduotuvės. Negirdėjau, kad skųstųsi, nors manau, kad taip turėtų greičiau uždžiūti kasetė..


 3. Originalas sako:

  Man ir HP seno spausdintuvo kasetė kainuodavo 200Lt, nusipirkau low end visą spausdintuvą Canon 520 už 300Lt. :D Taip pat viduje buvo naujų kasečių pakuotė, o ne įdėtos pusiau užpildytos. Dabar viena kainuoja ~30-35Lt, o galvutė visoms ~100Lt, jei užsikemša ar uždžiūna. Paprasta filosofija, kad foto dažniau spausdintis pardoje pigiau atsieina, tai namams geriausiai imti low end spausdintuvą, nes jam ir kasetės bus pigiausios.


 4. Originalas sako:

  o kokybės vistiek nereik, nes foto nespausdinsi, dokumentams per akis to MP520.


 5. scania sako:

  Kur yra tokių parduotuvių?


 6. Piktas gnomas Arvydas sako:

  Su tam tikrų firmų spausdintuvais tai veikia. Net jei kasetės būna užpildytos tik iki pusės, vis tiek yra pigiau nei pirkti originalias rašalo kasetes. Bent jau Didžiojoje Britanijoje.


 7. vyr sako:

  tai čia tik kvaili kapitalistai taip kamuojasi. Savo vienam epsonui prisipirkau rašalų už 1 lt. Daaaug. Daug. Nu tikrai daug prisipirkau, visus kiek turėjo :) Dar kitam epsonui už kokius 7 lt radau panaršęs, ir tai Lietuvoje, ne iš užsienio.


 8. coloreta sako:

  neblogai :)