Prenumeruoti RSS

Padėkite man padovanoti vaikams mašinėlę

November 21, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės. Parašė:

Gražiausia metų iniciatyva. Jei būtų tokia nominacija – tikrai balsuočiau už tai, ką padarė prekybos tinklas „Iki“. Idėja graži ir paprasta: kiekvienas norintis į savo turimą tinklapį ar tinklaraštį gali įsidėti skydelį su nuoroda į www.kaledustebuklas.lt Tam, kad gauti reikiamą kodą būtina užsiregistruoti minėtame tinklapyje.

Kaip galite prisidėti Jūs? Jums tereikia paspausti aukščiau esantį skydelį. Kiekvienas paspaudimas – 5 „Iki“ centai mašinėlei. Tai galite daryti vieną kartą per valandą.

Specialus akcijos skydelis – tai pinigų mygtukas, kurį paspaudus akcijos sąskaita automatiškai papildoma 5 ct. Surinkus pakankamą sumą, bus perkami žaisliukai, kuriuos per Kalėdas išdalinsime sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams.

Balsuoti galite vieną kartą per valandą. Labai prašau tai padaryti kaskart apsilankius http://zinokite.kapirkti.lt Skydelis tikrai lengvai pastebimas. Dabar galite tai padaryti paspaudę šio įrašo viršuje esantį skydelį arba šią nuorodą.

Nelikite abejingi. Tai nieko nekainuoja, o kažkam tai bus tikras Kalėdų Stebuklas.

3 komentarai (-ų) : “Padėkite man padovanoti vaikams mašinėlę”

  1. Dali.us sako:

    O kodel manai, kad cia kaska bendro turi Iki ? Siaip as irgi prisidejau prie sitos akcijos.. bet ji man kista atrodo…


  2. Gytis sako:

    http://www.kaledustebuklas.lt parašyta: IKI skelbia internetinę gerumo akciją ir kviečia joje dalyvauti visus, kam tai rūpi. Pinigų yra – reikia juos panaudoti. :)


  3. Jau antrus metus IKI ir tinklaraštininkai prašo padovanoti vaikams mašinėlę | žinokITe.kapirkti.lt sako:

    […] ir prieš metus laiko – prašau Jūsų visų prisidėti prie „IKI“ organizuojamos iniciatyvos „Kalėdų […]