Prenumeruoti RSS

O kokį nešiojamąjį kompiuterį pirktumėte Jūs?

September 28, 2009 Įrašyta temoje (temose) įvairenybės, tyrimas. Parašė:

http://www.flickr.com/photos/xurble/ paveikslėlis

http://www.flickr.com/photos/xurble/ paveikslėlis

Būtų labai įdomu sužinoti skaitytojų nuomonę: kokį nešiojamąjį kompiuterį pirktumėte? Klausimas kyla dėl to, kad dabar, kai sunkmetis prispaudė toli gražu ne vieną Lietuvos gyventoją, galėjo pasikeisti vartotojų įpročiai, o šiandien kompiuteris neretai tampa ir būtina preke.

Taigi, įdomu sužinoti ką rinktumėtės: ar žinomo gamintojo nešiojamąjį kompiuterį už rinkos kainą, ar nežinomo gamintojo nešiojamąjį kompiuterį su identiškomis charakteristikomis 30% pigiau? Suprantu, kad atsakymą labai įtakoja kaina (30% nuo 1000Lt ir nuo 4000lt yra labai skirtinga suma), tad būtų šaunu jei atsakytumėte į abi apklausas, antrojoje nurodydami pinigų sumą, kurią skirtumėte nešiojamajam kompiuteriui įsigyti.

Jūsų atsakymai yra labai laukiami apklausose, o jei turite trečiąjį variantą – labai lauksiu jo komentaruose.

RSS skaitytojų prašau nepatingėti ir aplankyti tinklaraštį, kad atsakyti į šiuos du (tikiuosi) įdomius klausimus. Ačiū visiems!

[poll id=”6″]
[poll id=”7″]

3 komentarai (-ų) : “O kokį nešiojamąjį kompiuterį pirktumėte Jūs?”

 1. Kęstutis sako:

  Apklausoje nedalyvavau, nes skirtingais atvejais skirtingai mokėčiau. Jei tai būtų „netbook“ (internetinis kompiuteris) mokėčiau ~ 1000 Lt, jei tai būtų 13.3 ” MacBook originalą jaučiu paimčiau kokį pusmetį padėvėtą arba naują iš ebay už 1000-1800 Lt. Arba paimčiau su mažu defektu už 700-800 Lt ir susitaisyčiau. Aš kamerą pasiėmiau daugiau negu dvigubai pigiau konkretaus modelio iš ebay.com, tai tuo labiau tokį populiarų kaip MacBook galima išvis pigiai gaut, kad ir nebūtinai iš JAV ebay’aus, o iš ES ebay’aus :))


 2. Gytis sako:

  Kęstuti, nejaugi Ebay galima įsigyti Macbook originalą už 1800lt? Beje, ar teisingai supratau, kad pats vistiek mieliau rinktumeisi originalų kompiuterį nei „no name’ą“ 30% pigiau?


 3. Kęstutis sako:

  Na naujo – dar neišpakuoto vargu ar gausi už 1800 Lt, bet pusmetį padėvėtą galima nusipirkt. Naujas pvz. per ebay.co.uk 2600 Lt. Iš ebay.com dar pigiau galima gauti. Kad toje pačioje Lietuvoje pats pigiausias MacBook yra 2567 Lt: http://www.plkompiuteriai.lt/prekiu-katalogas/1/6/PCN/APP/
  O nežinomo gamintojo parodyk tu man vieną MacBook’ą kur būtų su tokiu pat palaikymu, garantija kaip su Apple.