Prenumeruoti RSS

Gmail “Tips & Tricks”

August 21, 2009 Įrašyta temoje (temose) kiti įrašai. Parašė:

Gmail logo

Ar žinojote, kad jei Jūsų el. pašto adresas yra vardenis.pavardenis@gmail.com Jūs vis tiek gausite el. laiškus jei kas nors juos siųs šiais adresais:
vardaspavarde@gmail.com (be taško)
vardas.pa.varde@gmail.com (su daugiau taškų nei reikėtų)
vardas.pavarde+betkas@gmail.com (su papildomais simboliais po + ženklo)
vardas.pavarde@googlemail.com (su kita galūne)
Pagrindinės to priežastys yra kelios.
Google neatpažįsta simbolių po ženklo “+”. Šiai sistemai taipogi nesvarbu ar Jūsų el. pašto adrese yra taškų ar ne. Ir galų gale, kiekviena Gmail sąskaita gauna du  el. pašto adresus: įprastinį su @gmail.com galūne ir @googlemail.com
Komentaruose būtų labai įdomu sužinoti Jūsų nuomonę: ar tai yra naudinga? Jei taip, kokios yra to panaudojimo galimybės?

4 komentarai (-ų) : “Gmail “Tips & Tricks””

 1. Oni sako:

  Nauda nebent tokia, kad jei savo el. pašto adresą rašydamas ranka, netyčiom neaiškiai padėjai tašką, tau skirto laiško vis tiek sulauksi.

  Na, o dėl pliuso – besiregistruojant į skirtingas tarnybas, prie el. pašto adreso galima pridėti skirtingą prierašą, kaip kad „+evernote“. Vėliau matysi, iš kokios tarnybos spam’eriai gavo tavo adresą. ( :


 2. paulius sako:

  Pritariu :) beja apie tai žinojau jau seniai :)


 3. Gytis sako:

  Esate abu teisūs :)
  Beje, yra dar vienas privalumas kurį turbūt irgi žinojot?
  Gmail’e galima susikurti skirtingas etiketes (labels) ir nukreipti laiškus iš tam tikrų adresų į šias paliekant inbox tvarkingą. Tarkim siunčiami laiškai į vardenis.pavardenis+facebook@gmail.com patenka į etiketę vardu Facebook ir t.t.


 4. Andrius sako:

  O aš kažkodėl šio nežinojau. Ačiū labai.