Prenumeruoti RSS

Gandas: Nokia Booklet 3G kompiuteris kainuos 799 JAV dolerius

August 26, 2009 Įrašyta temoje (temose) techninė įranga. Parašė:

nokia-booklet-3g-group-sm

Kaip jau turbūt žinote, Nokia pranešė pristatysianti internetinį kompiuterį (netbook).

Liliputing.com, remdamasis NetbookNews.de, rašo, kad naujasis Nokia Booklet 3G internetinis kompiuteris (netbook) gali kainuoti 799 JAV dolerius mažmeninėje prekyboje. Atsižvelgiant į tai, kad įrenginys turės 3G, WiFi, Bluetooth, A-GPS, HDMI, svers šiek tiek daugiau nei 1kg ir veiks iki 12 val. atjungtas nuo elektros tinklo – ši kaina gali būti pakankamai reali. Tačiau jei Nokia iš tikrųjų planuoja tokią didelę šio kompiuterio kainą – pardavimai bus tikrai maži, nes panašaus lygio internetinį kompiuterį, veikiantį 8 – 9 val. baterijos pagalba, JAV galima įsigyti sumokant iki 400 dolerių.

Nepamirškime, kad Nokia nėra kompiuterių gamintojas, tad jų pardavimo kanalas gali būti skirtingas nei kitų gamintojų. Priežastis slypi tame, kad JAV žmonės neina į elektronikos parduotuves įsigyti Nokia telefonų. Jie pasirenka mobiliojo ryšio operatorių, kreipiasi į jį ir pasirašę sutartį gauna telefoną nemokamai arba už nedidelę kainą. Dėl šios priežastis liliputing.com mano, kad Nokia pardavinės šį kompiuterį su tokių operatorių kaip AT&T, Verizon ar T-Mobile pagalba.

Taigi, jei kompiuterio kaina bus 799 JAV doleriai, didžioji dalis žmonių jo nepirks, tačiau jei bus suteikta galimybė pasirašyti mobiliojo interneto sutartį mokant 40 – 60 JAV dolerių per mėnesį – Nokia gali pasisekti labiau nei kitiems gamintojams.

2 komentarai (-ų) : “Gandas: Nokia Booklet 3G kompiuteris kainuos 799 JAV dolerius”

  1. manto sako:

    Mes gyvename EU, ne US. ;) O siaip straipsnis klaidingas, nes netbooko uz 400$ su HDMI, BT, GPS, 3G neisigysi.


  2. Gytis sako:

    Manto, taip, gyvename EU, o ne US. Ką norėjai tuo pasakyti? :)
    O dėl to ar straipsnis klaidingas… mhm.. atkreipk dėmesį į šiuos žodžius: „… panašaus lygio internetinį kompiuterį….“