Prenumeruoti RSS

Didėjančią PVM naštą TEO prisiima sau

August 27, 2009 Įrašyta temoje (temose) kiti įrašai. Parašė:

teo_logo_su_sukiu-180

Šiandien pastebėjau, kad gavau žinutę iš Teo, kurioje teigiama, kad PVM skirtumo klientai nepajus. Pagarba! Žinutė žemiau.
Kai visus baugina nuo rugsėjo dėl pridėtinės vertės mokesčio padidėjimo brangsiančios prekės ir paslaugos, TEO savo klientams turi gerą žinią – balso, interneto ir televizijos TEO paslaugų tarifai nedidėja.
Nors nuo rugsėjo šalyje pridėtinės vertės mokesčio tarifas (PVM) nuo 19 proc. bus didinamas iki 21 procento, TEO klientai minėtų paslaugų pabrangimo nepajus. Jie ir toliau už balso telefonijos, interneto ir televizijos paslaugas mokės esamą galutinę kainą.
Suprantame, kad dabar daugeliui nelengvas metas, todėl didėjančią valstybės mokesčių naštą prisiimame sau. Norime, kad jūs, mieli klientai, ir toliau naudotumėtės TEO paslaugomis neišleisdami joms daugiau pinigų, juolab kad daugeliui Jūsų jos tapo neatsiejama laisvalaikio dalimi ar būtina darbo priemone.
Kompensuodama PVM tarifo skirtumą, įmonė TEO atsisako dalies pajamų. Dėl to mūsų klientai šiemet sutaupys beveik 3 mln. litų, o kitąmet – daugiau nei 9 mln. litų.
Daugelio populiariausių paslaugų kainų TEO nedidino ir sausio mėnesį, kai PVM tarifas Lietuvoje išaugo iki 19 procentų. TEO imasi ir kitų priemonių, leidžiančių klientams nepalankiu laikotarpiu už paslaugas mokėti mažiau. Praėjusią žiemą TEO klientai galėjo naudotis paslaugomis dalį mokesčių sumokant jau po šildymo sezono. Pasinaudojusieji tokiu mokėjimo atidėjimu mėnesio sąskaitą už TEO paslaugas šaltuoju metų laiku galėjo sumažinti 10 arba 20 litų.
Būkite su TEO – būkite su pasauliu!
Žymos:

2 komentarai (-ų) : “Didėjančią PVM naštą TEO prisiima sau”

  1. manto sako:

    Paodykit man bent viena ISP kuris kainas padidino. :)


  2. Gytis sako:

    Na, aš negaliu parodyti, nes naudojuosi tik vienu. Gal tu galėtum? ;-)