Prenumeruoti RSS

Dell Mini 3i išmanusis telefonas – oficiali informacija!

August 18, 2009 Įrašyta temoje (temose) techninė įranga. Parašė:

Dell Mini 3i

Dell Mini 3i

Pagaliau gandų apipintas Dell išmanusis telefonas (smartphone) buvo parodytas China Mobile dėka. Šio modelio pavadinimas – Dell Mini 3i. Tai bene antrasis telefonas China Mobile turintis OMS (Open Mobile System) Android pagrindu sukurtą operacinę sistemą iš karto po Lenovo OPhone.
Dell Mini 3i turi 3,5 colio 360×640 taškų raiškos lietimui jautrų ekraną, 3 Mp fotoaparatą su LED blykste, įdiegtą GPS imtuvą, Bluetooth ir microSD kortelių lizdą. Jis veikia tik 2G GSM tinkle ir neturi WiFi.
Kaina ir oficiali pardavimo data dar nėra skelbiami.
Beje, Lenovo pirmieji dar šį rugsėjį pristatys 3G  telefoną su OMS.

OPhone veikia 624MHz procesorius ir pasirenkamai turės 8GB ar 16GB vidinės atminties. Jis taipogi turi 3,5″ lietimui jautrų ekraną, 5 Mp fotoaparatą, gali palaikyti GPS ir WiFi. Įrenginys taipogi gali rodyti CMMD ir MBBMS skaitmeninę televiziją.

Ar Jums reikėtų tokio įrenginio kuris net neveikia 3G tinkle? O ar būtina telefonui galimybė prisijungti prie bevielio interneto? Jūsų atsakymai visada labai laukiami komentaruose.

Dell Mini 3i:

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone-screen

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone-icon

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone-3

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone-2

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone-1

Dell-Mini-3i-OMS-Android-Phone

Lenovo OPhone:

Lenovo-O1-OPhone

3 komentarai (-ų) : “Dell Mini 3i išmanusis telefonas – oficiali informacija!”

 1. Dell Mini 3i išmanusis telefonas – oficiali informacija! | film clips made on a mobile sako:

  […] is the original post:  Dell Mini 3i išmanusis telefonas – oficiali informacija! Mobile Newsapple, atom, gytis, intel, microsoft, Nokia, office, oms-android, pagrindinis, […]


 2. mantas sako:

  nu tai ka su tokiu telefonu veikt? dell tikriausiai nelabai galvojo apie verslo klientus konstruojant telefona. 3G rysys kaip ir nebeatsiejamas dalykas nuo verslo pasidare…


 3. Gytis sako:

  Turbūt nepagalvota ir apie pagrindinį šio produkto klientą – žmogų kuris domisi technologijomis ir gali sau leisti jį įsigyti… O štai toks žmogus bene tikrai naršo internete ir naudojasi Facebook, Twitter ir kt. telefono pagalba.
  Na, suprasiu Dell veiksmą tik jei šis aparatas bus parduodamas tik Kinijoje jei ten 3G skverbtis yra per maža / per daug kainuoja galimybė naudotis.