Prenumeruoti RSS

Tyrimas: Microsoft Windows 7 planuoja pasirinkti net 41% įmonių

July 15, 2009 Įrašyta temoje (temose) programinė įranga, tyrimas. Parašė:

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad net 41% įmonių planuoja pasirinkti Windows 7 operacinę sistemą. Tai turėtų būti itin džiugi naujiena Microsoft. IT padalinių buvo paklausta ar jie planuoja atnaujinti esančias įmonėje operacines sistemas į Windows 7 iki 2010 m. gruodžio 31d. Tad reali statistika yra ta, kad nuo 2009 m. rugsėjo 1 d. iki 2010 m. pabaigos net 41% įmonių planuoja atnaujinti šią programinę įrangą.

Atsižvelgus į tai, kad didžioji dalis įmonių operacinę sistemą dažniausiai atnaujina tik praėjus metams nuo jos išleidimo arba pasirodžius pirmajam pataisymų rinkiniui (service pack) – Microsoft, turintys tokius išankstinius rezultatus, tikrai turi kuo didžiuotis.

ScriptLogic, įmonė atlikusi tyrimą, savo išvadose pabrėžė, kad: “Pagrindinis tyrimo tikslas buvo nustatyti, atsižvelgiant į esančią ekonominę padėtį, kokie yra įmonių planai trumpuoju laikotarpiu ir galime teigti, kad 41% atsakiusiųjų teigiamai – labai geras rezultatas palyginus su Windows XP, kai per pirmuosius metus tik 12 – 14% įmonių buvo pasiruošusios atnaujinti operacinę sistemą.”

Ed Bott, rašantis ZDNet tinklaraštyje, sudarė grafiką, kuriame atvaizduotas Windows XP ir prognozuojamas Windows 7 operacinių sistemų rinkos augimas:

Šaltinis: Tom’s Hardware

Comments are closed.