Prenumeruoti RSS

Plonų ir lengvų nešiojamųjų kompiuterių korpusai gali įtrūkti

July 10, 2009 Įrašyta temoje (temose) techninė įranga. Parašė:
Kaip rašo Tom’s Hardware – plastikas nėra visiškai tinkamas naujiems, itin ploniems nešiojamiesiems kompiuteriams.
Visi kompiuterių korpusai gaminami iš plastiko išskyrus kelis, aukščiausios klasės, tokius kaip Apple MacBook Pro, Voodoo Envy ir Dell Adamo.
Plastikas yra lengva medžiaga, tačiau nėra pakankamai tvirta, tad kai kurie kompiuterių gamintojai jau dabar pastebi problemas, teigia Broadpoint AmTech analitikas Doug’as Freedman’as.
CNet cituoja Freedman’ą: “Anksčiau pagaminti kompiuteriai, kurių apatinė dalis yra iš plastiko, įtrūksta. Manau, kad gamintojai norėdami ir toliau gaminti tokius plonus kompiuterius turės dėti metalines dalis į korpusus.”
Kompiuterių gamintojai bando pagaminti plonus ir lengvus nešiojamuosius kompiuterius skirtus Intel CULV (consumer ultra low voltage) lustams, kurių pagalba tokie įrenginiai taps įperkami kiekvienam, tačiau su pastebėtomis plastiko naudojimo problemomis ir metalo naudojimo pradžia korpusuose, kompiuteriai gali brangti. Bus įdomu pamatyti kokius techninius sprendimus priims gamintojai norėdami išspręsti šią problemą.

5 komentarai (-ų) : “Plonų ir lengvų nešiojamųjų kompiuterių korpusai gali įtrūkti”

 1. Originalas sako:

  Asus EEE plastikiniai, bet geresni už kai kuriuos aliuminius (pvz. Air). Jei kiti gamintojai naudoja pigų, nekokybišką plastiką, tai čia juk ne medžiagos problema. :)


 2. Gytis sako:

  Iš kur tokia informacija? Pasidalink :))


 3. Originalas sako:

  Pats bandžiau: 701, 900, 901, 1000HA, 1008HA. Vieną buvau nusipirkęs sau, po kelių mėnesių pardaviau, atrodė vis dar kaip naujas, net įbrėžimo nebuvo. :) Žodžiu, visi buvo plastmasiniai, ir nieko. Tai ne plastmasė, o pigios medžiagos ar dizaineriai kalti, jei lūžta pvz.: MSI X serijos, kuris šiaip į rankas paėmus jau treška ir barška.


 4. klientas sako:

  ASUS Z99L korpusai lūžinėja kaip degtukai


 5. ASUS Z99L sako:

  pavyzdžiui ASUS Z99L dangčio korpusas lūžta todėl,kad pradeda sunkiai lankstytis vyriai, jei laiku juos sutept, galima būtų išvengt viso šito.