Prenumeruoti RSS

Nokia N97 užima 1-ąją vietą JK Top 10

July 18, 2009 Įrašyta temoje (temose) techninė įranga, telefonai, top10. Parašė:

Vodafone paskelbė geriausiai parduodamų telefonų Top 10 Jungtinėje Karalystėje. Nokia N97, telefonas kuris gavo labai mažai teigiamų vertinimų, užima 1-ąją vietą. Laimingas atsitiktinumas ar žmonės nėra išrankūs?

Vienas žmogus yra parašęs: “Nokia yra pasmerkta”. Galbūt tai nėra visiška tiesa, tačiau Nokia iš tikrųjų turi kelias naudojimosi problemas. Telefonams trūksta galios, veikia lėtai, o vartotojo sąsaja sukurta nerūpestingai ir neapgalvotai, bet tai nesukelia jokių problemų pirkėjams, bent jau Jungtinėje Karalystėje.

Vodafone paskelbtas Top 10:

1. Nokia N97 32GB
2. Nokia 5800
3. Sony Ericsson W595
4. Sony Ericsson C510
5. Samsung Jet
6. Samsung Tocco Ultra Edition
7. Samsung Steel L810
8. Nokia 6300
9. BlackBerry Storm
10. HTC Magic

Nokia 5800 Xpress Music, dar vienas Nokia įrenginys su lietumui jautriu ekranu, užima 2-ąją vietą. Šis modelis, turintis tokią pačią S60 5 laidos operacinę sistemą kaip ir N97, buvo tikrai gerai parduodamas. Nokia turėtų tikrai džiaugtis tokiais rezultatais, kadangi per antrąjį ketvirtį jų pelnas nukrito 66%.

Dar įdomiau yra tai, kad 5-ąją, 9-ąją ir 10-ąją vietas užima Samsung Jet, BlackBerry Storm ir HTC Magic įrenginiai turintys lietimui jautrius ekranus. Tai reiškia, kad Jungtinėje Karalystėje net 5 dešimtuke esantys telefonai turi tokius ekranus. Galima daryti išvadą, kad rinkos tendencijos ten yra aiškios, net jei ir telefonai nėra geri. O kaip Lietuvoje? Ar Jūsų telefonas taipogi turi lietimui jautrų ekraną?

Šaltinis: Information Week


2 komentarai (-ų) : “Nokia N97 užima 1-ąją vietą JK Top 10”

 1. Kęstutis sako:

  Čia gi pardavimų tendencijos, toje pačioje anglijoje netikiu, kad visi perka tel. kas mėnesį, kad atitiktų šitas populiarumo lentelė gyventojų turimų telefonų lentelę.
  O pats turiu Nokia kažkokį vieną iš pirmųjų kurie buvo su spalvotais ekranais ir užtenka.


 2. Gytis sako:

  Kęstuti, visiškai teisingai. Tai yra tik pardavimų tendencijos. Gaila, kad galima rasti nedaug informacijos apie pardavimus Lietuvoje, nes kiek man teko susidurti, tai tik Mobili Linija skelbia Top30. Peržiūrėti galima čia http://www.mobili.lt/lt/telefonu_reitingai.html
  Pasižiūrėjus į kelias pirmas vietas panašu, kad Lietuvoje svarbiausia įsigyti nebrangų aparatą.
  Beje, kai pirksite sekantį telefono aparatą – ar teiksite prioritetą tokiam modeliui kuris bus su lietimui jautriu ekranu ar tai Jums visiškai nesvarbu?