Prenumeruoti RSS

Maža klaida ir apie naująjį kompiuterį žino visi

July 27, 2009 Įrašyta temoje (temose) techninė įranga. Parašė:

Apie naująjį Lenovo kompiuterį, padarius nedidelę klaidą, gali sužinoti visi. Savo tinklalapyje (žiūrėkite kairėje pusėje pasirinkę U series) šis gamintojas parodė dar nepristatytą rinkai naująjį U450p modelį. Kol kas nėra jokios informacijos apie technines charakteristikas, tačiau manoma, kad tai bus U350 didesnysis brolis. U350 turi 13,3″ ekraną, o pagal Lenovo kompiuterių serijų pavadinimus galima spręsti, kad U450p turės ~14″ ekraną. Belieka apgailestauti, kad Lenovo IdeaPad Lietuvos rinkai siūlo tik vieną šios serijos kompiuterį – S10e.

Šaltinis: Notebookreview.com

3 komentarai (-ų) : “Maža klaida ir apie naująjį kompiuterį žino visi”

  1. Saulius sako:

    Ponuli, Gytuli, neklaidinkit prašau liaudies :) Lenovo Lietuvoje siūlo ne tik S10e. Yra ir S12 ir U350. Prašau atsiprašyti už klaidas. Ačiū.


  2. Gytis sako:

    Sauliau, ačiū už patikslinimą. Deja, man nepavyko rasti informacijos nė viename lietuviškame tinklalapyje apie šių modelių pardavimus. Jei galėtum pasidalinti informacija (tokia kaip: tinklalapis ir įmonės kuriose jau galima įsigyti, kiek kainuoja ir t.t.), būčiau labai dėkingas.


  3. Gytis sako:

    Noriu informuoti, kad gavau papildomos informacijos dėl Lenovo IdeaPad S12 ir U350. Jie pasirodys.. ir ilgai laukti tikrai nereikės :)