Prenumeruoti RSS

Informacija apie Microsoft Office 2010 jau pirmadienį?

July 10, 2009 Įrašyta temoje (temose) programinė įranga. Parašė:

Tom’s hardware rašo, kad šiandien teko išgirsti begalę įvairių gandų apie Microsoft ypatingą pranešimą jau sekančią savaitę. Remiantis Neowin informacija – Microsoft jau šį pirmadienį, liepos 13 dieną, paskelbs apie Office 2010 ir šio paketo programas, kurių pagalba bus galima dirbti internete. Kaip manoma tai bus rimtas atsakymas Google Docs tarnybai, leidžiantis kurti, koreguoti ir dalintis dokumentais internete.
Remiantis papildomais šaltiniais, atsižvelgusiais į birželio mėn. 24 d. straipsnį Business Week, kuriame Steve Balmer teigė, kad Microsoft pateiks daugiau informacijos apie Office 2010 šių metų liepos 10 d. galime daryti išvadą, kad ši diena bus itin svarbi Microsoft kompanijai.
Manoma, kad būtent liepos 13 d. yra ta diena, kai Microsoft išplatins Windows 7 operacinės sistemos versiją skirtą kompiuterių gamintojams.

2 komentarai (-ų) : “Informacija apie Microsoft Office 2010 jau pirmadienį?”

  1. žinOKite » Trumposios naujienos nr. 4 sako:

    […] visgi ši versija būtų galutinė, panašu, kad kaip ir buvo prognozuota, šiandien Microsoft yra ypatinga diena, nes Windows 7 operacinė sistema būtų užbaigta, o ir […]


  2. žinOKite » Microsoft atskleidė paslapties šydą sako:

    […] Kaip ir buvo tikėtasi, Microsoft pirmadienį paskelbė daugiau informacijos apie internete veiksiančių programų rinkinį panašų į Google Docs. Praėjusį spalį jau buvo paskelbta informacija, kad Microsoft pritaikys supaprastinas Word, Excel, OneNote ir PowerPoint programų versijas naudoti internete. […]